in ,

Makyaj Malzemeleri ile Ünlü Ressamların Tablolarını Yapmak

Makyaj Malzemeleri ile Ünlü Ressamların Tablolarını Yapmak

Makyaj malzemeleri ile resim yapılabilir mi? Ya peki yetenek gerektiren ünlü ressamlara ait tablolarsa söz konusu? Özellikle genç kadın video içerik üreticileri için harika bir video fikri ile sizlerle birlikteyiz.

Gerekenler

  1. Resimlere feda edebileceğiniz ruj, eyeliner, göz farı, fondöten, allık, pudra, baz, kapatıcı, highlighter, kontür, oje ve çeşitli makyaj malzemeleri
  2. 25×35 cm ya da farklı bir ölçüde tuval
  3. Ünlü ressamların tablolarının a4 kağıda baskıları
  4. Kurşun kalem

İçerik

Oldukça eğlenceli ve challenge olarak düzenlenebilecek bu video fikri ile arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz, yarışabileceğiniz ve izleyicileri güldürebileceğiniz harika bir video ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer resim yeteneğiniz varsa içeriği merakla seyredilebilecek düzeye; eğer resim yeteneğiniz zayıfsa güldürü özelliği olabilecek içeriğe dönüştürmeniz gerekmekte. Sizler de yaratıcılığınıza göre harika içerikler oluşturabilirsiniz. Unutmayın, video konsepti Bob Ross yeteneği değil; insanlara hiç yapılmamış bir şeyi sunarak eğlendirmek.

Senaryo

Senaryo, doğaçlama ve adımları takip etme olarak belirlenebilir. Örneğin ilk başta makyaj yapan 2 kadın Youtuber, yetenekleri konusunda iddiaya girebilir. Bu iddialaşmanın ardından birbirlerine ünlü 2 ressamın tablosu, a4 çıktısı olarak verilir ve makyaj malzemelerini nasıl hünerle kullandıklarını ispatlama gayretine düşebilir. Tüm bunlar olurken de oldukça eğlenceli bir resim ortaya çıkar ve sokağa çıkılarak insanların beğenisine sunulabilir.

İpuçları

Özellikle modern dönem eserleri ve soyut eserler seçilebilir. Çizimleri çok daha az uğraştıracak bu eserlere örnek olarak “Jacqueline’in Çiçekli Portresi” verilebilir. Evet bu eser çizim olarak zor ama en azından kontürlere dayalı ve iki boyutlu bir resim olduğundan daha seçilebilir olduğunu düşünüyoruz.

Makyaj malzemeleri ile resim yapılabilir mi? Ya peki yetenek gerektiren ünlü ressamlara ait tablolarsa söz konusu? Özellikle genç kadın video içerik üreticileri için harika bir video fikri ile sizlerle birlikteyiz. Gerekenler Resimlere feda edebileceğiniz ruj, eyeliner, göz farı, fondöten, allık, pudra, baz, kapatıcı, highlighter, kontür, oje ve çeşitli makyaj malzemeleri 25x35 cm ya da farklı bir ölçüde tuval Ünlü ressamların tablolarının a4 kağıda baskıları Kurşun kalem İçerik Oldukça eğlenceli ve challenge olarak düzenlenebilecek bu video fikri ile arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz, yarışabileceğiniz ve izleyicileri güldürebileceğiniz harika bir video ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer resim yeteneğiniz varsa içeriği merakla seyredilebilecek düzeye; eğer resim yeteneğiniz zayıfsa…

VF Kolaylık Puanlaması

Figüran/Oyunculuk - 6.5
Çekimler - 8.3
Kurgu - 8.7
Bütçe - 8.1

7.9

Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir